Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
World of Tanks PlayStation®4 Açık Beta Hafta Sonu Balıyor
İçindekiler
0

World of Tanks PlayStation®4 Açık Beta Hafta Sonu Balıyor

Yazar: Furkan YURDAKUL4 Aralık 2015

Beta’ya katılan tüm oyunculara M22 Locust Tank hediye

04.12.2015 — PlayStation®4 sahiplerine müjde! World of Tanks’in PlayStation®4 sürümü, 4-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Açık Beta hafta sonuna hazır. An itibariyle PlayStation®Store üzerinden indirmeye açılan oyunu, bugün saat 18:00 itibariyle oynamaya başlayabilirsiniz.

PlayStation®’ın 20. yılı şerefine hafta sonu boyunca sürecek Beta etkinliğine katılan tüm oyuncular, Amerikan hafif sınıf M22 Locust Premium tankını elde edebilecekler. İlk PlayStation®’a bir saygı duruşu olan M22 Locust, özel bir amblemin de yer aldığı PlayStation® kamuflaj paketiyle birlikte geliyor. Ayrıca beta sürecine katılanlara bir de özel kamuflajlı T1E6-PS tankı hediye edilecek.

Yenilikçi kontrol mekanikleriyle gelmeye hazırlanan World of Tanks PlayStation®4 sürümü, DUALSHOCK®4 kontrol, Share Play ve PlayStation®Vita Remote Play gibi platformun kilit özelliklerini bütünüyle destekleyecek. PlayStation®Plus üyeliği gerektirmeyecek olan oyun, PlayStation® hesabı olan tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

World of Tanks’in PlayStation®4 sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmek içinhttp://console.worldoftanks.com/en/content/ps4/ adresini ziyaret edin.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...