Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Windows 10 Önizleme Sürümü Kullananlara Bedava Olabilir
İçindekiler
0

Windows 10 Önizleme Sürümü Kullananlara Bedava Olabilir

Yazar: Onur Demirlendi30 Nisan 2015

Windows‘un geçtiğimiz aylarda önce bilgisayarlara , daha sonra telefonlarına yayınladığı güncel işletim sistem modeli Windows 10 , önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

Windows , geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu ancak tam sürümü yayınlanmamıştı.Windows Insider programı ile kurulumu sağlanılan Windows 10 , mobil platformlara yani bildiğimiz üzere Lumia serisine de önizleme sürümü olarak gönderilmişti.

Windows 10 için daha önce sızan haberler bize Windows 7 ve Windows 8 kullanan kullanıcılar , kullandıkları sistem orjinal olmak şartıyla Windows 10 sürümünü ücretsiz kullanabilme imkanına sahip olacaktı.

Windows-10_Product-Family

Yeni iddalara göre Windows 10’u kullanmanız için daha önceden Windows 7 ve 8 deneyimi yaşamanıza hiç te gerek yok.Insıder programı ile ön yükleme yapan kullanıcılar bu hakkı otomatikmen kazanmış olacaklar.

Microsoft , konu hakkında henüz net bir açıklama yapmadı.Ancak kullanıcılar şimdiden bunun hevesine kapıldı gibi gözüküyor.Zira Windows 10 sürümünde Microsoft , bir çok değişikliğe gitti.Bunu demo sürümünden yola çıkarak rahatça söylememiz mümkün.

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...