Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Windows 10 Ön İzleme Sürümü Popülaritesini Kaybediyor!
İçindekiler
0

Windows 10 Ön İzleme Sürümü Popülaritesini Kaybediyor!

Yazar: Mert Büyük24 Mart 2015

Microsoft, Windows 10 ön izleme sürümünü Şubat ayının başında piyasaya sunmuştu. İlk başta bilgisayar platformuna çok geçmeden telefon alanına veren Microsoft Windows 10 ile çok beğeni almıştı ve Windows 8’in beğenilmeyen taraflarını gözümüzden silmeye kararlı gözüküyor. 

windows_10_startmenu_cropped

Windows 10 Ön İzleme sürümü tabiki daha piyasaya çıkacak olan son halinden eksik halde fakat diğer yazılımların aksine mükemmel durumda. Bu da ipucu veriyor bize Windows 10 hakkında. Pocketnow’dan gelen bilgilere göre Adlucks yeni bir rapor yayınladı. Bu da ilk çıktığı zamanlarda mükemmel bir popülerlik bazına ulaşan sistem mobil sistemde %0.2 oranında etkinlik kaybetmiş. Bu da tüm alana %0.1 alanda negatif denge sağlamış.  Çok sayıda Lumia telefonu var ve bunların çoğuna güncelleme olarak gelicek bu sistem sanırım Bilgisayar alanındaki popülerliğini telefona çok yansıtamadı. İleriki zamanda orijinal sürümü çıktığında yorumları yapacağız. ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...