Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Windows 10 , Haziran’da Satıta !
İçindekiler
0

Windows 10 , Haziran’da Satıta !

Yazar: Mert Büyük18 Mart 2015

Windows’un 10 versiyonu haziran ayında çıkacağı spekülasyonları dolaşıyordu. Artık bu haber spekülasyon değil ve Microsoft’tan gelen açıklamaya göre 190 ülkede satışa yaz aylarında sunulacak. Detaylar haberimizde ..

windows-10-desktop

 

Microsoft’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve önizleme sürümünü yayınladı Windows 10 kullanıcılarını çok fazla bekletmeyecek gibi gözüküyor. Özellikle Windows 8 hamlesiyle bazı kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan Microsoft’un Windows 7 sürümünü kullananlar hala çoğunlukta diyebiliriz. Fakat baktığım yorumlara göre çok nadir eleştiri gelmiş yani bu sistem herkes tarafından beğenilmiş gibi gözüküyor. Tabi birde önizleme sürümünde hiçbir kasma , sorun meydana gelmemesi adeta gerçek Windows 10’muş gibi tepki vermesi de kullanıcıların mutlu olduğu bir taraf.

Windows_Product_Family_9-30-Event

 

Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcılarının ücretsiz olarak geçebileceği bu sürüme , eski kullanıcılar yani Windows Vista ve öncesi kullanıcılar Haziran ayında satın alarak temin edebilecekler. 190 ülkede aynı zamanda satışa çıkması beklenen Windows 10 bazı ülkelerde daha gecikebilir fakat Türkiye’ye aynı zamanda geleceğini düşünüyoruz. Bakalım Microsoft Windows 10 ile kullanıcılardan tam puan alabilecek mi ?  Bunların hepsini Haziran ayında çıktığı zaman göreceğiz ve size aktaracağız.

Bizi okumaya devam edin ..

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...