Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Whatsapp‘tan Sesli Arama Özelliğini Çıkardı
İçindekiler
0

Whatsapp‘tan Sesli Arama Özelliğini Çıkardı

Yazar: bozdemir14 Şubat 2015

Yanlış okumadınız whatsapp sesli arama özelliğini getirdi ama şuan test aşamasında olduğundan test kullanıcıları tarafından test ediliyor eğer beğenilirse bu özellik tüm kullanıcılara verilecek.

2014 yılında Whatsapp CEO‘su Jan Koum tarafından duyurulan sesli arama özelliği 2014 yılının sonlarında getirilmesi bekliyordu fakat bu özellik 2014 sonlarına yetiştirilemedi. sesli arama özelliğinin çok kısa bir süre sonra gelecek olan güncelleme ile aktif olacağının müjdesini verebilirim.

Dev mesajlaşma servisi olan whatsapp‘a bu özellik 2.11.508 sürümüyle birlikte gelecektir. Yani akıllı telefonunuza gelen güncelleme bildirimlerinde Whatsapp sürümünün 2.11.508 olduğunu görürseniz, sesli arama özelliğinin bu güncelleme ile birlikte geleceğini anlayabilirsiniz. Bir kullanıcı tarafından sızdırılan bu bilgilerle bu özelliğin test aşamasında olduğunu ve artık aktif kullanıcıların kullanımına sunulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha önce Zuckerberg’in sahip olduğu diğer sosyal medya devi Facebook‘un böyle hamlelerle yeni özelliklerini bazı gönüllü kullanıcılarına test ettirdiğini görmüştük. Whatsapp‘a da aynı kişiye bağlı olduğunu düşününce aynı yolu denediğini söylemek çok güç değil.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
bozdemir
Ben 19 yaşındayım ve bilgisayar programcılığında okuyan teknolojiye düşkün biriyim.

Bir yanıt bırakın...