Şimdi Okuyorsunuz
VODAFONE’DAN HEDİYE SAMSUNG TABLET
İçindekiler
0

VODAFONE’DAN HEDİYE SAMSUNG TABLET

Yazar: Eren Cem GELBAL14 Şubat 2015

KOBİ’leri ve esnafı yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlayarak verimliliklerini teknolojiyle artırmayı hedefleyen Vodafone, hediye tablet kampanyasını başlattı. İşini her an her yerden takip etmek isteyen işletmeler ve çalışanları için maliyette avantaj sağlayan kampanya ile Vodafone’dan Süper İnternet paketi alan KOBİ’ler, son teknoloji Samsung Galaxy Tab 3 Lite tableti anında ücretsiz olarak alıyor.

 14 Şubat 2015, İstanbul – İşletmeleri yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlamak üzere Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren Vodafone, KOBİ’lere teknoloji çözümlerinde maliyet avantajı sunmaya devam ediyor. Vodafone’un Şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan yeni kampanyasıyla mobil internet paketi alan işletmelere Samsung Galaxy Tab 3 Lite hediye ediliyor.

Yarına Hazır KOBİ’lerin her an her yerden iş süreçlerine ulaşabilmeleri için Vodafone Süper İnternet’in yanında Samsung’un en son teknoloji tableti kurumsal müşterilere ve onların çalışanlarına hediye ediliyor. Böylece KOBİ’lerin iş verimliliklerini artıracak, her an işlerini takip etmelerini kolaylaştıracak tabletlere erişimde maliyet kaygısı ortadan kalkıyor.

Türkiye’deki işletmeleri dijitalleştirmeyi vizyon edinen Vodafone’un kampanyasında 45 TL değerindeki 15 GB data paketini alan kurumsal müşterilere Samsung tablet ücretsiz hediye ediliyor. İçinde 15 GB internetiyle Samsung tablet sayesinde çalışanlar, sahadayken bile işlerini yanında taşıyabiliyor. 30 TL değerindeki 5 GB Süper İnternet paketini tercih eden kurumsal Vodafone müşterileri ise ayda yalnızca 5 TL ek ödeme ile Samsung tabletlere sahip olabiliyor.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...