İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Vodafone Smart 6 Ön İnceleme
İçindekiler
0

Vodafone Smart 6 Ön İnceleme

Yazar: Mert Büyük10 Temmuz 2015

Operatörlerin birkaç yıldır fiyatlarıyla yıldızlaşan akıllı telefonlarına Smart 6 ile bir yenisi daha eklendi.

Ülkemizde dolar kurunun da etkisiyle amiral gemilerinin 2000TL barajını aştığını görüyoruz. Hal böyle olunca bütçesini zorlamak istemeyen birçok kullanıcı fiyat performans oranı yüksek olan akıllı telefonlara yöneliyor. Bu kategoride yıldızlaşan Vodafone Smart 6 da, en uygun fiyata olabilecek en iyi özellikleri bünyesinde toplamayı başarmış bir ürün. Uygun fiyatlı bir akıllı telefon olmasından dolayı tasarımında sadeliğin öne çıktığı Smart 6’nın dış görünümü her ne kadar metal gibi görünse de aslında cihaz plastik bir kasa kullanıyor . En kalın noktasında 8.3mm kalınlıkta olan Smart 6 , 151 gram ağırlığı ile taşınabilirliği yüksek akıllı telefonlardan biri.Günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak 5.5İnçlik geniş bir ekran kullanan cihaz 1080p Full HD çözünürlük kullanıyor. Parlaklık seviyesi ve kalitesinden fazlasıyla memnun kaldığım akıllı telefon ile multimedya içeriklerini tüketmek oldukça keyifli.

image

Fiyatına karşın güçlü donanım bileşenleriyle yıldızlaşan Vodafone Smart 6, başta Snapdragon 615 işlemcisiyle gerek oyunlarda gerekse arayüzde akıcı performansından bir şey kaybetmiyor. Üründe bu işlemcinin yanı sıra 2GB Ram , micro sd kart desteğiyle arttırılabilen 16Gb’lık depolama alanı ve 3000mah pil bulunuyor. Geniş kapasiteli bu pil sayesinde Vodafone Smart 6 ile bir buçuk hatta 2 güne varan bir pil ömrüyle karşılaşıyorsunuz. Birçok akıllı telefonun yetersiz pil ömrüne sahip olduğu bu günlerde böylesi bir pil ömrü fark yaratıyor. 899 Tl’lik bir fiyatla geldiğini söylemeyi unutmayalım..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...