VODAFONE RED’LİLERE KESİNTİSİZ MÜZİK VE FUTBOL KEYFİ

  • 06 Aralık 2015
  • 177 kez görüntülendi.
VODAFONE RED’LİLERE  KESİNTİSİZ MÜZİK VE FUTBOL KEYFİ

6 Aralık 2015 – Vodafone Türkiye’nin dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılma hedefiyle oluşturduğu Vodafone Red dünyası, abonelerine avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone’un yenilenen Red tarifelerine geçen aboneler, Spotify Premiumve Digiturk Play Süper Lig Taraftar paketlerine ücretsiz sahip oluyor. Böylece, müziksever Red aboneleri sevdikleri şarkıları akıllı telefonlarından kolayca ve kesintisiz dinleme imkânı bulurken, futbolsever Red aboneleri de tuttukları takımın Spor Toto Süper Lig maçlarını akıllı telefonlarından istedikleri yerde canlı izleyebiliyor. Vodafone Red tarifelerine eklenen bu yeni dijital içerik servisleri için abonelere 8 GB’a kadar mobil internet de sunuluyor.

Ender Buruk: “Müzik ve futbol tutkunu Red’lilerin hayatını kolaylaştırıyoruz”

Dijitallleşmeyle birlikte veri tüketiminin de hızla arttığına dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Artan veri kullanımında müzik ve video gibi görüntü ve ses barındıran servislerin etkili olduğunu görüyoruz. Özellikle Nisan 2016 itibariyle hayatımıza girecek olan 4.5G teknolojisiyle birlikte veri kullanımı daha da artacak. Bu doğrultuda, dijitalleşme konusunda yüksek talepleri olan Vodafone Red abonelerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere inovasyon yetenek ve kapasitemizi en üst düzeyde kullanıyoruz. Vodafone Red’in 7 artılı dünyası kapsamında bol internetli tarifeler sunduğumuz bu abonelerimizin her geçen gün artan veri ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, yenilenen Red tarifelerine geçen abonelerimize Spotify Premium ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar paketlerine ücretsiz sahip olma imkânı sağlıyoruz. Ayrıca, bu içeriklerin rahatça kullanılabilmesi için abonelerimize 8 GB’a kadar mobil internet de sunuyoruz. Yeni dijital içerik servislerimizle başta müzik ve futbol tutkunu abonelerimiz olmak üzere tüm Red’lilerin hayatını kolaylaştıracağımıza inanıyoruz. Bu vesileyle, herkesi Vodafone Red’in kolaylıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz.”

Vodafone Red’in tarife portföyü yenilendi

Abonelerin yüksek mobil ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen Vodafone Red tarifelerinin tamamında Vodafone TV hizmeti ücretsiz sunulurken, Red M tarifesindeki aboneler Spotify Premium veya Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriklerinden birine, Red L tarifesindeki aboneler ise hem Spotify Premium’a hem de Digiturk Play Sinema Üyeliği veya Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriklerinden birine ücretsiz sahip olabiliyor. 49 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan yeni Vodafone Red tarifeleri kapsamında Red Xsmall tarifesi 3 GB, Red Small 4 GB, Red Medium 5 GB ve Red Large 8 GB mobil internet ile birlikte sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ