Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Vestel Venüs 2 Karınızda !
İçindekiler
0

Vestel Venüs 2 Karınızda !

Yazar: Mert Büyük3 Mart 2015

Vestel Venüs ile Vestel mobil yolculukta karşımıza Yerli Telefon sloganı ile karşımıza çıkmıştı. Bir çoğumuz tarafından tartışılan, fiyat anlamında da eleştirilen bu telefon yepyeni üstün özellikleri ile geliyor . 

vestel-venus-2-intro

Vestel ; MWC ‘deki yerini aldı. Fakat tam olarak lansmanını yapmadığı bu telefon hakkıngüda kısa bilgiler verdi bize. Bu telefon Full Hd ekrana , üstün bir işlemciye ve daha nice üst segmentte yer alan özellikler ile birlikte gelecek. Tasarım olarak çok güzel bir değişim yapılan telefon biraz açıkçası İphone 6 tasarımını andırıyor. Özgünlük konusunda alacağı çok yol var diyebiliriz.

maxresdefault

 

Bütün özellikleri açıklandığı zaman detaylarını size aktaracağız. Vestel ayrıca Türkiye’de mobil alanda %1.7lik bir paya sahip olduğunu ve gayet memnun olduklarını söylediler. Yeni çıkaracakları telefonlarla Türkiye’de yerli vurgusunu yapmayı ve cari açığı azaltmaya devam edeceklerini vurguladı. Bakalım ileriki günlerde bizi nasıl telefonlar bekliyor. Bizi takip etmeye devam edin.. 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...