Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Uncharted 4 Yeni Oynanı Videosu!
İçindekiler
0

Uncharted 4 Yeni Oynanı Videosu!

Yazar: Bahri Baran17 Haziran 2015

Çıkışının ertelenmesi ile Playstation 4 sahiplerini şaşırtan Naughty Dog‘un en efsane oyun serisi Uncharted‘ın 4. ve son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End E3 fuarındaki Sony konferansında as solistlik yaptı. Son olarak gösterilen ve gösterilene kadar da oyuncuların merakla bekledikleri Uncharted 4 farklı bir oynanış videosuyla karşımıza çıktı.

Ortam olarak önceki videolarına göre ada havasından çok bir şehir ortamında buluyoruz Nathan Drake‘i. İlk defa gördüğümüz Sully‘nin ise bayağı değiştiğini ve yaşlandığını da söyleyebiliriz. Playstation 4‘ün bütün gücünü kullanan oyun bu karşımıza çıkan demosunda grafiksel olarak gerçekten de inanılmaz. Gerek fizik detayları gerekse ışık oyunları ve dinamik efektler ile Hollywood filmlerine taş çıkaracak bir Uncharted oyunu bizleri 2016‘nın ikinci çeyreğinde bekliyor olacak.

Uncharted 4: A Thief’s End‘in bu enfes oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...