İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Ücretsiz Haberleşme Paketi
İçindekiler
0

Ücretsiz Haberleşme Paketi

Yazar: Berkay Eke17 Temmuz 2016

Geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişimine karşı Turkcell ve Vodafone tarafından müşterilerine eğer olumsuz bir durum olursa diye ücretsiz haberleşme paketi sundu.

İnsanların bu böyle bir olay karşısında mağdur kalmaması için hafta sonu için sunulan bu haberleşme paketi operatörlerin müşterilerini mağdur etmek istemediğini açık şekilde gösteriyor.

15 Temmuz gecesi başlayan girişimin çok geçmeden bastırılması ancak kesin olarak bitti mi bitmedi mi belli olmaması operatörleri acil iletişim paketi sunmaya itti.

Hafta sonu boyunca geçerli olan bu paket içerisinde kullanıcılara Turkcell tarafından 150 dakika 150 SMS ve 150 MB internet paketi ücretsiz olarak tanımlandı. Vodafone kullanıcılarına ise 150 dakika ve 250 MB internet paketi sunuldu. Hafta sonu boyunca bu hediye edilen rakamlar arasında kullanılan seçenekler hattınızda ücretsiz olarak geçerli olacak.

Türk Telekom tarafından biraz geç de olsa müşterilerine bu hakkı tanıdı. 1 ay geçerli olacak 500 MB internet hakkı ve 100 dakika konuşma hakkı hediye edildi.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
100%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...