İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Ücretsiz Evernote İçin Kullanım Sınırı
İçindekiler
0

Ücretsiz Evernote İçin Kullanım Sınırı

Yazar: Berkay Eke29 Haziran 2016

Popüler not alma ve okuma uygulaması olan Evernote için ücretli ve ücretsiz kullanımlarına özel yeni kullanım düzeni getirildi.

Evernote basic kullanıcıları ücretsiz kullanım sırasında artık iki farklı cihaz üzerinde uygulamayı senkronize edebilecek. Örneğin akıllıtelefon ve tablet veya akıllı telefon ve bilgisayarda ya da tablet ve bilgisyarda uygulamayı senkronize bir şekilde kullanabilecekler. Eğer kullanıcılar ikiden fazla cihazda rahatça kullanıma erişmek isterlerse uygulamanın Evernote Premium ya da Evernote Plus sürümüne yükseltmeleri gerekiyor.

Evernote

CEO Chris O’Neill uygulama içinden aylık ve yıllık olarak ücretli yükseltme seçenekleri Plus ve Premium için de fiyatlandırmada yeni yapılanma olacak. Plus kullanıcıları aylık 4 dolar, yıllık 35 dolar öderken Premium seçeneği kullanan kişiler ise aylık 8 dolar yıllık 70 dolar ödemek durumunda kalacaklar.

Depolama kapasitesi ise Plus sürümünde aylık 1 GB, Premium sürümünde ise aylık 10 GB alan kullanıcılara sunulacak. Türkiye’deki fiyatlandırmanın ise yıllık Plus sürümü için 36 TL, yıllık Premium sürümü için 70 TL olarak belirlendiği görülüyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
2%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi