İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Twitter Yeni Canlı Yayın Uygulamasını Yayınladı
İçindekiler
0

Twitter Yeni Canlı Yayın Uygulamasını Yayınladı

Yazar: Onur Demirlendi31 Mart 2015

Twitter , bugün bomba gibi bir özelliği aktif ederek adeta yeni bir dönem başlattı.

Twitter bünyesinde çalışacak olan canlı yayın uygulaması Periscope , kullanıma sunuldu.Birkaç adımda gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü.

Geçtiğimiz ay Twitter tarafından satın alınan canlı yayın uygulaması Periscope , Twitter alt yapısında hizmet vermeye devam edecek.100 milyon dolara satın alınan bu uygulama , Meerkeat adında çok benzer bir uygulamadan daha fazla ilgi gördü.periscope-intro-in-post1

Uygulamanın geliştirici olan Kavyon Beykpour , bundan sonra telefondan canlı yayın yapabilmenin de mümkün olduğunu bizlere gösterdi.Dışardayken beğendiğiniz bir görseli , materyali resim ve videonun yanı sıra canlı olarak ta yayınlama fırsatına sahip olacaksınız.

Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit.Cihazınıza uygulamayı yükledikten sonra Twitter hesabınıza giriş yapın ve canlı yayına başlayın.Yapacağınız yayını kişiye özel ya da topluluğa hitaben gerçekleştirebilirsiniz.

Screen-Shot-2015-03-25-at-10.57.12-PM

Şu an sadece iOS platformu için geliştirilen uygulamanın yakın bir süre zarfı içinde Android platformuna da gelmesi bekleniyor.

 

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...