Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Türkiye’deki Xbox tutkunları Netflix ile buluuyor
İçindekiler
0

Türkiye’deki Xbox tutkunları Netflix ile buluuyor

Yazar: Furkan YURDAKUL9 Ocak 2016

Türkiye’deki oyun severler Netflix uygulamasına Xbox One ve Xbox 360 oyun konsolunun uygulama mağazasından erişebilecek.Netflix’in 130 yeni ülkede faaliyete geçtiğini açıklamasıyla birlikte 16 yeni ülkede Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarının Netflix uygulamasıyla internetten televizyon izlemesi mümkün oldu.

Xbox kullanıcılarının hizmet alacağı 16 ülke arasında Türkiye ile birlikte Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, İsrail, Polonya, Kore Cumhuriyeti, Rusya,Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Tayvan ve Birleşik Arap Emirlikleri yer alıyor.

Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer yaptığı açıklamada, ‘’Xbox fanlarımıza oyun konsolları üzerinden Netflix uygulamasını kullanarak sevdikleri TV programlarını ve filmleri izleme şansı sunacağımız için çok heyecanlıyız. Xbox olarak oyun tutkunlarına konsolları üzerinden ulaşabilecekleri yeni uygulamalar sunmak için çalışıyoruz. Teknolojinin medya ve yayıncılığı değiştimesine paralel Netflix, tüm dünyada dizi veya film izleme deneyimini yepyeni bir boyuta taşıdı. Biz de Xbox olarak birçok film, dizi, belgesel ve çizgi filmi içeren Netflix kütüphanesi Xbox tutkunları ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...