Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme desteği

Turkcell işletmelerine tercüme hizmeti vermeye hazırlanıyor. ProTranslete ile anlaşan Turkcell, işletme sahiplerine %25 indirim imkanı sağlayacak.

  • 25 Nisan 2017
  • 876 kez görüntülendi.
Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme desteği

Turkcell, Protranslate ile yürüttüğü proje ile Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme fırsatı veriyor. Günümüzde insanların tercüme için farklı yollara başvurma imkanı varken dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcell ve yıllardır tercüme üzerine geliştirmeler de bulunan Protranslate iş birliği ile hizmete giriyor.

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerininde bilinen çeviri markalarından birisi olan Protranslate, Turkcell‘li işletmelere %25 indirim imkanı sağlayacak. Türkiye piyasasında 2014 yılından beri var olan Protranslate, Turkcell‘in İştekazan etkinliği ile; Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça, Yunanca, Çince ve İngilizce gibi bilinen diller başta olmak üzere 40 farklı dilde çeviri imkanı sunuyor.

KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT

Çeviri ihtiyacı duyan işletmeler için Turkcell üzerinden gelen indirim ile işletmeler çeviri hizmetlerine ihtiyaç duydukları durumlarda Turkcell’den bomba gibi gelen bir paket ile ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Bu pakete sahip olmak için Turkcell hattınızdan ISTEKAZAN yazıp 2200‘a mesaj göndermek. Mesaj sonrasında ise telefonunuza gelen şifre ile Protranslate web sitesine girip giriş kısmından kullanıcı adı olarak Turkcell numaranızı ve şifre olarak ise telefonunuza gelen şifreyi girerek istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Sepet kısmında tüm ürünlerin toplam fiyatından %25 indirim kazanabilirsiniz. Turkcell’in bu kampanyasına ise şuan için bir katılım kısıtlaması bulunmuyor. Katılım kısıtlaması olmayan bu kampanyaya Turkcell iş kulanan tüm Turkcell kullanıcıları katılabilir. Kampanya ile ilgili tüm detayları ise ProTranslete web sitesinden edinebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ