Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Türk Yapımı Sosyal Medya Uygulaması Android’de
İçindekiler
0

Türk Yapımı Sosyal Medya Uygulaması Android’de

Yazar: Onur Demirlendi4 Temmuz 2015

Son zamanların yükselişte olan sosyal medya platformu olan Scorp , kendini geliştirmeye devam ediyor.Kısaca videolu sözlük olarak nitelendirebileceğimiz uygulamanın android tabanlı cihazlar için yapılan uygulaması duyuruldu.

Ülkemiz Koç Üniversitesi öğrencilerince geliştirilen sosyal medya uygulaması Scorp , kullanıcılarının ısrarla istediği ve sonnuda amaçlarına da ulaşmış odluğu android uygulamasını yayınladı.Önce iOS platformu için App Store‘a sunulan uygulama , bugün itibarı ile Google Play Store‘da yerini aldı.

Uygulama , kullanıcılara belirli kategoriler altında 15 saniyelik videolar yükleyebilme imkanı sağlıyor.Kısaca insanların videolar yardımı ile soru-cevap şkelinde tartışma için geliştirilen bir uygulama olarak nitelendirebileceğimiz Scorp , 7 Şubat tarihinde App Store’da yayınlanmıştı.

265 bin kullanıcı sayısı ile oldukça dikkat çeken uygulama , 1 milyon videoyu bünyesinde barındırıyor.Uygulamanın android platformuna gelmesiyle birlikte bu sayıda gözle görülür bir artış olacak.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...