Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
The Witcher 3: Wild Hunt için İki Ek Paket Duyuruldu!
İçindekiler
0

The Witcher 3: Wild Hunt için İki Ek Paket Duyuruldu!

Yazar: Bahri Baran7 Nisan 2015

Biz şöyle efsane RPG serisi The Witcher‘ın 3. oyunu The Witcher 3: Wild Hunt‘ı bekleyeduralım, yapımcı ekipten Marcin Iwiński, oyun için iki ek paketi duyurdu bile.Bu ek paketler de neredeyse oynadığımız diğer RPG oyunları kadar uzun ve sürükleyici olacak.

Yapımcının açıklamalarına göre bu iki paketin oynanış süreleri de şu şekilde seyrediyor.

İlk çıkış yapacak olan ek paket Hearts of Stone 10 saatten fazla oynanış süresi vaat ediyor. Çıkış tarihi ise Bu yılın Ekim ayı olarak belirtildi.

İkinci duyurulan ek paket olan Blood and Wine‘ın oynanış süresi ise 20 saatten fazla olacak. Bu paket de 2016’nın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Duyurusunda ise Marcin Iwiński  şu sözleri sarf etti:

“Expansion Pass paketini daha şimdiden satışa sunsak bile, bir şeyi açıklığa kavuşturmak isteriz: En ufak bir şüpheniz varsa bile DLC’leri almayın. The Witcher’ın incelemelerini bekleyin veya kendiniz tecrübe edin. Önce oyun hoşunuza gidecek mi onu görün. Her zamanki gibi, bu sizin kararınız.”

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...