İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Swatch NFC’li Saatler Üretecek !
İçindekiler
0

Swatch NFC’li Saatler Üretecek !

Yazar: Mert Büyük16 Mart 2015

Akıllı saat pazarının Apple Watch ile iyice kızıştığı ve bu segmentte geleceğin olduğunu gören firmalar yavaş yavaş Akıllı saatlerini duyuruyorlar. Dünya’da satılan saatlerin büyük bölümünü üstlenen Swatch firması yeni planlar peşinde.

nfc-swatch

 

Geçtiğimiz hafta sporculara özel yepyeni bir saat çıkaran Swatch , şimdide saatlerine NFC çipi monte edeceğini açıkladı. Özellikle yeni ödeme seçenekleri ve yeni aksesuarlar için mükemmel bir önemde olan bu teknoloji kullanıcıları çok sevindirdi. Mayıs’ta çıkaracağını belirten firma bu konuda aceleci olmadıklarını ve akıllı saat pazarında da her şeyin olgunlaşmasını bekleyeceklerini açıkladı. Tecrübeli bir firma sonuçta ve güzel stratejik adımlar atıyor İsviçreli üretici.

HP-T2-2-swatch

Şirketin CEO’su Nick Hayek  “Biz insanların bileği için mini cep telefonları üretmek istemiyoruz ve bir tüketici elektroniği şirketi değiliz” diyerek bu konuda da biraz açıklık getirmiş oldu . Bakalım saat alanında dengeler hangi firmanın lehine dönecek merakla izliyoruz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...