Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
STAR WARS ÜRÜNLERİ HEPSİBURADA.COM’DA
İçindekiler
0

STAR WARS ÜRÜNLERİ HEPSİBURADA.COM’DA

Yazar: Furkan YURDAKUL15 Aralık 2015

“Star Wars: Güç Uyanıyor” filminin heyecanı sinema salonlarından önce hepsiburada.com’da yaşanıyor. Filmin efsanevi karakterlerinin yer aldığı ürünler hepsiburada.com’da satışa sunuldu. Oyuncak ışın kılıcından maskelere, nevresim takımlarından tişörtlere, Darth Vader temalı lamba ve usb belleklerden boyama kitaplarına kadar pek çok ürün, %40’ı aşkın indirimlerle Star Wars hayranlarını bekliyor.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, Star Wars hayranları için özel ürünler hazırladı. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan serinin son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” için geri sayım devam ederken, Star Wars konseptli ürünler hepsiburada.com’da bir araya geldi.

Hepsiburada.com’un Star Wars konseptli özel koleksiyonunda, filmin efsanevi karakterlerinin ilham verdiği onlarca ürün yer alıyor. Filmin en önemli sembollerinden oyuncak ışın kılıçlarının ve Darth Vader maskelerinin yanı sıra günlük hayata renk katacak eğlenceli ürünler Star Wars hayranlarını bekliyor.

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba

Star Wars temalı nevresim takımlarından tişörtlere, puzzle’lardan legolara, boyama ve faaliyet kitaplarından bilgisayar oyunlarına kadar pek çok ürün hem kişisel alışveriş hem de iyi birer hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba, ayrıca Darth Vader ve R2-D2 temalı usb bellekler en çok ilgi çeken ürünlerin başında geliyor. Serinin diğer filmlerini izlememiş olanlar veya tekrar izlemek isteyenler, özel DVD setlerini alabiliyorlar. Star Wars The Complete Saga serisi de 9 Blu-Ray Disk olarak meraklılara sunuluyor.

Hepsiburada.com, her zaman olduğu gibi Star Wars ürünlerini de avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Star Wars hayranları hayatlarına renk katacak bu eğlenceli ürünleri %40’ı aşan indirimlerle alabilecek.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...