Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Star Wars Battlefront Ön Sipari Döneminde!
İçindekiler
0

Star Wars Battlefront Ön Sipari Döneminde!

Yazar: Bahri Baran4 Temmuz 2015

E3 fuarındaki sunumu ile birlikte hem EA konferansına hem de fuarın geneline damgasını vuran Star Wars Battlefront ön siparişe açıldı. Oyunun çıkışıyla birlikte 8 Aralık 2015 tarihinde bedava olarak gelecek Battle of Jakku ek paketine 1 Aralık‘ta, yani bir hafta önceden erken erişim sunan bu ön sipariş avantajından yararlanmak istiyorsanız bir an önce pamuk eller cebe.

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront

Star Wars The Force Awakens‘daki olayların öncesini anlatan bu DLC‘de ayrıca ek olarak iki harita paketi de oyuncuların beğenisine sunulacak. Çöl temasına sahip Jakku ismindeki farklı bir gezegende geçen bu ek pakette oyunun normal haritalarındaki gidişata göre farklı dinamikler ve karakterler yer alacak.

Star Wars Battlefront‘un ön sipariş detaylarını verdikten sonra yeni oynanış videoları ve ayrıntılarla tekrar sizi karşınızda olacağımızı söylemeden önce  Star Wars Battlefront‘un 20 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacağını da belirtmek isterim.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...