Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Spotify Ücretsiz Aboneliği Kısıtlıyor
İçindekiler
0

Spotify Ücretsiz Aboneliği Kısıtlıyor

Yazar: Mert Büyük17 Mayıs 2015

Spotify , hem ücretsiz hem de premium aboneliği  ile kullanıcılara alternatifler sunuyor . Tabiki ücretsiz kullananlar reklamlara katlanmak zorunda kalıyordu . Fakat plak şirketlerinin ücretsiz olarak kullanılma konusundaşikayetleri vardı. Spotify buna el atıyor .

g8Tw9LdThR_7s32rKzKgWD6073SXgauu3d8k-NuuYnpMbEJT_7NBVUzjBD1JYOGAdKKrWIK992uWsEkydSaChX2vPdsyRK8xlv1UlAbCpg7cB9be_rusIutZ-mQq0hjtD2he=w449-h328-nc

 

Spotify artık yeni üye olan kullanıcılara sadece 3 aylık abonelik kullanımı sunacak . Ayrıca reklamlar çıkacak ve müzik erişimi de bu yolla kısıtlanmış olacak. Eski kullanıcılar ise 6 ay bundan faydalanabilecek. Ayrıca kullanıcılara bu süre bittiği zaman premium için birazcık kaba tabirle baskı yapılacak .

Haberler bu sekilde . Spotify 15 milyon kullanıcıya sahip ve ayrıca plak şirketlerine karşı eli çok da güçlü değil . Siz spotify kullanıyor musunuz ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...