Şimdi Okuyorsunuz
SPOTIFY KULLANICILARI, BOYNER FRESH İLE TARZLARINI BULUYOR!
İçindekiler
0

SPOTIFY KULLANICILARI, BOYNER FRESH İLE TARZLARINI BULUYOR!

Yazar: Furkan YURDAKUL19 Kasım 2015

Global dijital müzik servisi Spotify, Türkiye’de ilk kez bir moda markasıyla dijital bir projede buluşuyor. Ayşe Boyner’in dünya moda markalarından seçkisi ile oluşturduğu Boyner Fresh, Spotify ile “Boyner Fresh Sound” projesini kullanıcılara sunuyor.

Boyner Fresh’in yaşam tarzı, müzik zevki ve modayı ilk kez bir araya getiren projesi #BoynerFreshSound’a, www.spotify-boynerfresh.com adresinden ulaşabilirsiniz. Uygulama ile önce sevilen şarkınızı seçiyorsunuz, ardından size özel bir şarkı listesi, ait olduğunuz dünya şehri ve tarzınıza uygun bir Boyner Fresh stili karşınıza çıkıyor. Ayrıca Boyner Fresh ürünlerini inceleyip, satın alabilme imkanı da buluyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak kendi sayfasını oluşturan, ardından Facebook’ta paylaşan tüm kullanıcılar 3 aylık ücretsiz Spotify üyeliği veya 10 Boyner hediye çekinden birini kazanma şansı yakalıyor.

Farklı dünya markalarının bir araya getirilmesiyle oluşan Boyner Fresh’te Türkiye’de daha önce yapılmamış bir seçki bulunuyor. Dijital dünyayı yakından takip eden Boyner, müşterilerine ve takipçilerine yine bir ilke imza atarak farklı ve eğlenceli bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Bu proje özelinde Ayşe Boyner’in oluşturduğu Boyner Fresh müzik listesi de, Ayşe Boyner’in sayfasından kullanıcılar ile buluşuyor. Bu listeye Ayşe Boyner’in Spotify hesabından ya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...