İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Sony’nin Mobil Tarafı Satılıyor Mu ?
İçindekiler
0

Sony’nin Mobil Tarafı Satılıyor Mu ?

Yazar: Mert Büyük7 Temmuz 2015

Sony, telefon piyasasında güzel bir konuma sahip ve zaten de bildiğimiz üzere kaliteli ürünleriyle öne çıkıyor. Fakat 2 dönemdir üst üste zarar açıkladı ve 6 ayda telefon çıkarma planı patladı diyebiliriz. Son günlerde dolaşan yaygıntıya Sony yetkilisi açıklık getirdi. 

Sony

Sony en son Xperia Z4’ü tanıtmış fakat ismini Z3+ olarak değiştirmişti. Çünkü Z3’den işlemci ve incelik hariç hiçbir farkı bulunmamaktaydı ve bu da baya bir eleştirilmişti. Piyasamıza ise 2499 Tl’lik fiyatla giriş yapmıştı. Sony Mobile satılıyor mu sorusuna gelirsek eğer bugün Sony Mobile CEO’su Hiroki Totoki, yaptığı açıklama ile Sony Mobile satılacak iddialarını yalanladı.

Arabian Business ile yaptığı röportajda konuşan Hiroki Totoki, 2014 yılında yaşanan sıkıntılar ve daha önce VAIO markasının satılması nedeni ile bu iddiaların geldiğini belirtti. Ancak böyle bir durumun söz konusu olmadığı ve Sony Mobile’ın çalışmalarını hızla sürdürdüğü belirtildi.

Sony’nin yeni politikalar üzerinde çalışarak başarıya ulaşacağına eminiz. Tasarım ve arayüz güzel ve yakından da tanıdığımız bir firma. Başarısız olması bizi üzer.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...