Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Sony Xperia Z4 Sadece Japonya’da Çıkacak !
İçindekiler
0

Sony Xperia Z4 Sadece Japonya’da Çıkacak !

Yazar: Mert Büyük21 Nisan 2015

Sony dünkü tanıtımıyla birlikte yeni amiral gemisini tanıtmıştı. Ve bizlerle paylaşmıştı fakat bu tanıtım biraz sönüktü ve zaten bir amiral gemisi lansmanı havasında da değildi. Ayrıca Z3’den de çok farkı yok diyebiliriz. Sony’den gelen haberlere göre Xperia Z4 sadece Japonya’ya özgü kalacak ve diğer ülkeler Z4’ü göremeyecek.

xperia-z3v-featured

Sony tarafından gelen açıklamalara göre Xperia Z4 Sony’nin yeni amiral gemisi değil. Sony Mayıs’ın sonunda düzenleyeceği özel etkinlikle yeni Amiral Gemisini tanıtacak. Bazı kaynaklara göre ise Eylül’de IFA 2015 Fuarında yeni telefonunun tanıtımı gerçekleşecek. Sony bu haberiyle özellikle sevindiğimi ifade etmeliyim çünkü 4 telefondur aynı tasarım dili konuşuyor tasarımda biraz değişiklik gerek. Ayrıca arayüzde de multimedya özelliklerine ve multitouch’a oldukça iyi uygulamalar gelmeli , telefon bu yönüyle daha eğlenceli olabilir.

693795365401

İddialara göre ise çok yeni özellikler ve şaşırtacak bir tasarım diliyle gelecek Sony’nin yeni amiral gemisi. Ve bakılana göre yeni bir isimle bizi karşılayacak. Heyecanla bekliyoruz esen kalın !

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...