Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Sony Xperia Z4 Boyut ve Fotoğrafı Sızdı !
İçindekiler
0

Sony Xperia Z4 Boyut ve Fotoğrafı Sızdı !

Yazar: Mert Büyük16 Mart 2015

Sony’nin 6 aylık amiral gemisi döngüsü sebebiyle MWC’de bu telefonun çıkmasını bekliyorduk fakat bir hamle ile bizi şaşırttı ve bu döngünün uzayacağını söyledi.  Bu da kullanıcılarını önemsemeye ve fiyat düşüşlerinin de önüne geçmek için güzel bir hamle . 

z4-leak

Büyük ihtimal Eylül’de tanıtılacağı tahmin edilen Z4 için Sony acele etmiyor gibi gözüküyor. Aslında benim fikrim böyle daha iyi olduğu yönünde çünkü ufak değişiklikler hariç hiçbir farkı yoktu Z2-Z3 arasında. Bu yüzden de insanlar Sony’den çekiniyor veya 1 yılda bir çıkan telefonlara daha sıcak bakıyorlar. Ayrıca Z4’ün sızan görüntüsü yukarıda verdik . Boyutları bakımından ise 146.3 x 71.9 x 7.2mm . Yani Z3 ile boyutları bakımından çok benziyor biraz daha ince kısacası.

Sony-Xperia-Curve-concept

 

Z4 yönünden gelen ilk gelişmeler bu şekilde. Sanırım Z4 , Note 5 ve İphone 6S telefonları aynı zamanda çıkacak ve rekabet kızışacak. Z4 ve en yeni haberler için sitemizi takip edin.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...