İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Sony, Mobil Sektördeki Umudunu Kaybediyor !
İçindekiler
0

Sony, Mobil Sektördeki Umudunu Kaybediyor !

Yazar: Mert Büyük20 Şubat 2015

Sony’de bazı şeyler Mobil ve Tv alanında kötü gidiyor. 2015-2017 Arasındaki Planlarını içeren bir rapor yayınlandı. Bu raporda ise Tv ve Mobil sektördeki planlarını azaltıp , verdikleri önemi azaltarak kendilerini daha çok Playstation, mobil ve profesyonel kamera sensörleri ve sinema  alanlarında çaba göstericeklerini söylediler. 

sonyXPERIAz2_6

Sony gitgide mobil alandaki etkinliğini de kaybediyor . 6 Ayda bir yeni amiral gemisi telefonu çıkaran Sony, özellikle bu alanda sanırım bir hata yapıyor. Kullanıcılar cihazlarının eskimesinden yakınırken aynı zamanda yeni telefonlar çıkararak, eski telefonlarının hem sıfır hem de ikinci el piyasasında değerlerini düşürüyor. Doğal olarak da Sony almak istemiyor kullanıcılar.

Bakalım yeni bir strateji ile mi karşımıza çıkacak , yoksa mobil ve tv platformlarından elini çekecek mi Sony ? Türkiye’de de popüler olan bu markanın bu alanlardan çekilmesi bizi üzecek bir haber olur. 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...