Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Snapdragon 821 Kullanacak İlk Telefon Belli Oldu
İçindekiler
0

Snapdragon 821 Kullanacak İlk Telefon Belli Oldu

Yazar: Berkay Eke12 Temmuz 2016

Resmi olarak tanıtımı gerçekleşen Snapdragon 821 işlemcisi ilk sahibini bulmaya hazırlanıyor. Asus yaptığı resmi açıklama ile ilk kez Snapdragon 821 işlemcisi kullanan Zenfone 3 Deluxe modelini tanıttı.

Qualcomm tarafından resmi olarak lansmanı yapılan işlemcinin bir önceki Snapdragon 821 modeline göre %10 daha performanslı olduğu belirtiliyor. Bugüne kadar bu yeni işlemci ilk olarak hangi telefon tarafından kullanılacak diye merak konusu olurken Asus tarafından gelen açıklamada yeni Zenfone 3 Deluxe modelinde kullanılacağı belirtildi.

snapdragon 821

Snapdragon’un yeni modeli 821’i kullanacak olan telefonun ayrıca 5.7 inçlik Super AMOLED ekranla Full HD çözürnürlük kullanıyor. Zenfone 3 Deluxe 6 GB RAM ile geliyor. Snapdragon 820 kullanan Zenfone 3 Deluxe modelleri önümüzdeki ay içinde bazı ülkelerde satışa sunulacağı bilinirken, yeni işlemciye sahip olacak modellerin ise en erken yıl sonuna doğru satışa çıkacağı belirtiliyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
50%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
50%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...