Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Silent Hills İptal Mi Oluyor ?!
İçindekiler
0

Silent Hills İptal Mi Oluyor ?!

Yazar: Bahri Baran26 Nisan 2015

Geçen günlerde demosunun PSN‘den kaldırılacağı haberi ile bizi kuşkuya düşüren Silent Hills için Guillermo del Toro‘dan hayal kırıklığı ile dolu bir açıklama geldi. Hideo Kojima ve Del Toro kolları böylesine efsanevi bir korku oyunu için sıvamış olması bizi gerçekten de çok heyecanlandırmıştı ve yayınladıkları demo ile bütün korku oyunlarının üstüne bir sünger çekmişlerdi.

Lakin Hideo Kojima‘nın yeni Metal Gear Solid projesinden sonra Konami‘den ayrılacağını ilan etmesi oyun dünyasında gerçekten de büyük bir yankıya yol açmıştı. Her ne kadar kortuğumuz şeyler başımıza gelse de gene böyle bir durumda bu kadar umut vaat eden projenin bir iptali bizi derinden yıktı.

San Francisco Film Festivali’nde soruları cevaplayan Guillermo del Toro en çok kafaları kurcalayan Silent Hills sorusuna net ve yıkıcı bir cevap verdi.”Bu projenin gerçekleşmeyecek olması benim kalbimi kırıyor.” açıklaması her ne kadar resmi firmanın açıklaması olmasa da gayet net ve acı. Bu konuyla ilgili Konami’den hala resmi bir açıklama gelmemesi de şimdiden büyük tepkilere yol açmaya başladı.

686fc7f1-c9c7-4017-9e06-7a724d83fbd6

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...