Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Sense 7 , HTC M8 ve M7’e Ne Zaman Gelecek ?
İçindekiler
0

Sense 7 , HTC M8 ve M7’e Ne Zaman Gelecek ?

Yazar: Mert Büyük3 Mart 2015

Dünkü lansmanda Htc M9 ile birlikte Sense 7 çıkmıştı. Fakat tam olarak diğer telefonlara ne zaman geleceği belirtilmiyordu lansmanda. Bu belli oldu, gelin bir haberimize göz atın .

Screen-Shot-2014-11-19-at-1.45.50-PM-620x367

 

Sense 7’de aslında biraz daha renkli bir arayüz bizi karşılıyor. Ve stabilite anlamında en üst yerini korumaya devam edebiliyor diyebiliriz Android Platformunda. Biraz daha kişiselleştirme alanına yer veren HTC , bu sayede Android’in nimetlerinden tam anlamıyla faydalanmamıza katkıda bulunuyor. Google’ın yarattığı Material Design imajını bu arayüzünde göstermeye başlayan HTC , Sense 6 ile çok fark yaratmayan bir arayüz çıkarmış karşımıza.

Evet gelelim asıl sorumuza. Diğer amiral gemilerine bu telefon ne zaman gelecek. HTC’den malesef bu yönde kötü haber geldi çünkü optimizasyonlarla uğraşacağını belirten HTC, Yıl sonunda bu arayüzün diğer telefonlara geleceğini belirtti. Htc One M7 geçen günlerde paylaştığımız üzere Lollipop güncellemesini aldı ve Mayıs’da HTC’nin 24 ay taahhütü’nün dışına çıkmış olucak. Yani büyük ihtimal bu aldığınız son büyük güncellemeydi.

Haber böyle okurlarımız. HTC neden bu kadar geç veriyor bu güncellemeyi anlamak mümkün değil ama katlanıcaksınız malesef 🙂 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...