Sektörün En Bilinen Öğrenci Ektinliği RLC Başlıyor!


Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği sloganı ile bu sene on üçüncü kez düzenlenecek olan RLC etkinliği 28 Şubat tarihinde başlangıç yapıyor.

Dünya üzerinde oldukça bilinen ve en etkin öğrenci kulüpleri arasında yer alan IEEE Kulübü Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından 13.sü düzenlenen RLC etkinlikleri nihayet başlıyor.

rlc

28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte bu sene ABB, Mercedes-Benz, Anel Grup, EAE, Schneider Electric, Best, Siemens, Honeywell, Zorlu Enerji, Omron, SOCAR ve KUKA gibi firmalar destek verirken ayrıca ETMD ve ENOSAD gibi dernekler de bu etkinlik için katkı sağlayacak.

Etkinliğin bu yılki kapsamında Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZALP, ve KUKA Ülke Müdürü Kağan ABİDİN, LİMAK Enerji CEO‘su Birol ERGÜVEN ve  birbirinden değerli sektörün önemli kişileri öğrencilerle buluşacak.

Etkinlikte siz de yer almak istiyorsanız buradaki bağlantıdan kaydınızı oluşturabilirsiniz.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didi , Dünya’nın En Büyüğü Olma Yolunda !

Didi, birçok dev firmadan yatırım almasıyla beraber marka değeri fırlamış durumda. Çin'in en büyük yolculuk uygulaması olan Didi, en büyük rakibi olan Uber'le rekabet halinde .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir