Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung’da Android N Güncellemesi
İçindekiler
0

Samsung’da Android N Güncellemesi

Yazar: Berkay Eke29 Mayıs 2016

Samsung yeni gelecek olan Android N sürümünü hangi amiral gemileri için ilk olarak sunacağını açıkladı.

Google‘ın işletim sistemi olarak kullandığı Android platformunun bir yeni sürümü olan Android N beklenenden daha erken yayılacağı haberleri Android kullanıcılarını heyecanlandırdı. Samsung firması şimdilik Android Marhsmallow sürümünü bile daha birçok bölgede ürünleri için dağıtmamasına rağmen Android 7.0 sürümünün ilk geleceği telefonları açıkladı.

Şirket Android 6.0 konusunda biraz yavaş hareket etmiş gibi görünse de bu politikayı Android 7.0 için daha farklı uygulayacağı düşünülüyor. Bu duruma göre Android N bu yılın sonlarına doğru üst sınıf Samsung akıllı telefon modellerine dağıtılması planlanıyor.

Android N

Güncellemeyi ilk olarak almaya başlayacak modeller ise Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve Galaxy Note 5 olarak duyuruldu. Android işletim sistemli tablet olarak da Galaxy Tab S2, 2017 yılında bu güncellemeden faydalanacağı tahmin ediliyor.

Berkay Eke/Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
80%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
20%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...