SAMSUNG
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Tema Mağazası Tasarımcılara Açılıyor !
İçindekiler
0

Samsung Tema Mağazası Tasarımcılara Açılıyor !

Yazar: Mert Büyük18 Nisan 2015

Samsung bu seneki yeni amiral gemi modelleri S6 ve S6 Edge ile birlikte kullanıcıları oldukça heyecanlandırmış , stabilitesi çok iyi bir şekilde arttırılan TouchWiz arayüzü ve yeni temalar kullanıcıları tatmin etmişti. Bu seferde Samsung Tema mağazasını üçüncü taraf tasarımcılara açmayı hedefliyor.

2015041203442986185

 

GalaxyThemeStore sitesinde Samsung; kendisine güvenen tasarımcılara böyle bir iş imkanı tanıyor ve böylece Samsung temalarını daha güzel bir hale getirmek için aktif ediyor. Projelerin gerçekten güzel ve ciddi bir biçimde yapılması şart ve bunun sonunda Samsung bu teklifleri değerlendirip ona göre mağazasında yer edecek bu temalar. Büyük ihtimal üçüncü taraf tasarımcıların kazancından belirli bir miktarda Samsung adına kesilecek fakat bu miktarlar şuanda belirli değil.

Kısacası diyebiliriz ki TouchWiz’de çok yoğun bir şekilde çalışarak en stabil hale getirmeye kararlı diyebiliriz. Zaten S6 serisi ile satış rakamlarını iyice arttıran firmadan böyle bir hamle gelmesi bence pek şaşırtıcı değil.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...