Samsung S8 Çalışır Halde Sızdırıldı !


Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen ve yılın en çok merak edilen , beklenen telefonları arasında yer alan Galaxy S8 yeniden birçok sızıntının kurbanı oldu. Bu kez de sıra çalışırken görüntülenmesinde, detaylar haberimizde..

Note 7 ile beraber hayal kırıklığı yaşayan Samsung ve Samsungseverler , yeni çıkacak olan S8’i heyecanla bekliyorlar . Samsung’un geri dönüş telefonu olması beklenen Galaxy S8 bu sefer de çalışır şekilde görüntülendi.

Çinli bir ekran filmi üreticisi tarafından yayınlandığı belirtilen fotoğraflar incelendiğinden telefonun ön yüzeyinde herhangi bir fiziksel tuşun yer almaması dikkatlerden kaçmıyor. Göze daha hoş gelen yuvarlatılmış kenarlara sahip olacak Galaxy S8’in üst bölümündeki boşluklar iris tarayıcının habercisi olarak yorumlanıyor. Arka yüzeyde ise kameranın hemen yanında parmak izi okuyucusu yer alıyor. Daha önceki sızıntılarla büyük oranda benzerlik gösteren yeni fotoğrafların satışa hazır nihai ürün olduğu düşünülüyor.

Bu amiral gemisinin artık kesinleşen özelliklerine gelecek olursak eğer

– Snapdragon 835 veya Exynos 8895

– 4GB LPDDR4 RAM

– 64 Gb UFS 2.1 Profiline sahip Depolama

– 12 Mp Çözünürlüğünde Arka Kamera / 8 Mp Ön Kamera

– 3750 Mah Batarya

– Bixby isminde Yeni Akıllı Asistan

Galaxy S8’in Mobil Dünya Kongresi’nde yani 27 Şubat- 2Mart tarihleri arasında tanıtılması bekleniyor. Fakat bir ihtimal de Mobil Dünya Kongresi’nden sonra kendi etkinliğinde yapılacağı..

YAZAR: Mert Büyük

Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyorum . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyorum . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyorum. Bu yüzden mobil teknoloji kategorisinde içerikler üretmeye özen gösteriyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung S8 Üst Üste Sıkıntılarla Geliyor!

Samsung geçmişini örtüp temiz bir sayfa açmayı beklerken Galaxy S8 de firma için şimdiden bir çok sıkıntı yaratmaya başladı. Bazı S8 modelleri kendi kendine yeniden başlarken bazı modellerin ise "Home" tuşu yer değiştiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir