İncelemeler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Gear S
İçindekiler
0

Samsung Gear S

Yazar: bozdemir25 Şubat 2015

Samsung’un yeni akıllı saati olan Samsung Gear S size anlatacağım bu yazıda. Samsung akıllı saatlerde şıklığı ile ön plana çıkarmaya çalışmaktadır. Akıllı saatinizin kolunuzda zarif durması için kavisli Super Amoled ekrana sahiptir. İsteğe uygun ekran saat kadranı ve kordonu değiştirilebilir kendi stilinizi ifade etmenize yardımcı olur. Gear S arayüzü zengin bir saat olma özelliğine sahiptir.

Samsung Gear S ile telefonunuzla uzakta olsanız bile daha rahat iletişim kurabilmeniz için 3G, Wi-fi ve Bluetooth bağlantısı kurarak arama yapmanıza, arama yanıtlamanıza ve mesaj atmanıza olanak sağlar. 69 dile kadar destekleyen klavyesi vardır.

Samsung Gear S ile genişletilmiş özellik ve uygulamaları ile göz kamaştırıyor. Bu saat ile canlı ve üretken olabilirsiniz. Gitmek isteğiniz yere turn-by-trun yaya navigasyonu ile gidebilirsiniz. İşlemlerinizi ellerinizi kullanmadan gerçekleştirmek için gelişmiş S Voice özelliğini kullanabilirsiniz. 24 saat Haber Özetlerinin keyfini çıkarın ve formda kalmak için S Health’i kullanın.

Samsung Gear S  daha fazla geliştirilmiş sensörleri ile GPS ve S health özelliği ile formnuzu koruyun. Gear S, akıllı telefonunuz elinizde değilken bile sunduğu akıllı telefon deneyimi ile kullanıcının gerçek özgürlüğün keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Gelelim en güzel yerine Gear S’in teknik özellikleri ;

  • İşletim Sistemi : Tizen
  • İşlemci Hızı : 1 GHz, Çift çekirdek
  • Ekran Kavisli Süper Amoled
  • Ram : 512 Mb
  • Rom : 4 GB
  • Pil : 300 mAh(4 güne kadar şarji gider )

Samsung Gear S Türkiye de her geçen gün fiyatın değişme olasılığı yüksek olsa da 1000 TL den satılmaktadır.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
bozdemir
Ben 19 yaşındayım ve bilgisayar programcılığında okuyan teknolojiye düşkün biriyim.

Bir yanıt bırakın...