Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
SAMSUNG GALAXY VIEW, MEDIA MARKT’TA SATIŞTA‏
İçindekiler
0

SAMSUNG GALAXY VIEW, MEDIA MARKT’TA SATIŞTA‏

Yazar: Furkan YURDAKUL6 Ocak 2016

En yeni teknolojinin adresi Media Markt, Samsung’un 18,4 inçlik ekrana sahip akıllı cihazı Galaxy View satışlarına başladı. Eğlenceyi büyük ekranda istediği yerde yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan ürün, Media Markt mağazalarında 1,999 TL fiyatıyla yerini aldı

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakende markası Media Markt, mobil eğlence kavramını yeniden şekillendirerek izleyiciyi içine alan ve rahatlıkla taşınabilen Galaxy View dokunulabilir TV’yi tüketicilerinin beğenisine sundu. Eğlence dünyasının en güncel ürünlerini tüketiciyle buluşturan Media Markt, Samsung Galaxy View ile müşterilerine yepyeni bir büyük ekranlı tablet deneyimi sunuyor.

Android işletim sistemi ile çalışan Galaxy View aynı zamanda her yere taşınabilen bir TV görevi görüyor. Video merkezli kullanıcı arayüzüyle, online yayın içeriğine, interaktif videolara, kitap ve diğer tüm dijital içeriklere erişim sağlanmasına olanak tanıyan Samsung’un yeni akıllı cihazı, 18,4 inçlik Full HD ekranıyla izleme deneyimini eğlenceli bir boyuta taşıyor.

Samsung Galaxy View Media Markt mağazalarında 1,999 TL’den satışa sunuldu. Yeni ürünlerin yanı sıra Media Markt’ın zengin ürün portfoyünü incelemek ve cazip kampanyalardan yararlanmak için mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...