SAMSUNG
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy Tab 5’in Özellikleri Sızdı
İçindekiler
0

Samsung Galaxy Tab 5’in Özellikleri Sızdı

Yazar: Onur Demirlendi19 Nisan 2015

Samsungun tablet serisi olarak nitelendirdiği Samsung Galaxy Tab ailesinin son üyesi Tab 5 hakkında çeşitli bilgiler sızdırıldı.

Galaxy Tab 5 SM-P355C  sertifikası alınırken ortaya çıkan belgeler oldukça göze çarpıyor.Sızdırılan RAM ve benzeri özellikler haberimizde.

Samsung , Galaxy Tab 5 için TENAA’dan sertifika alacağı sırada bu bilgiler sızdırıldı.Gelen haberlere göre cihaz yine genelde olduğu gibi 16 GB bir dahili depolama alanına sahip olacak.Hangi işlemci ile çalışacağı bilinmeyen bu yeni cihazın dört çekirdekli ve 1.2 Ghz işlemci hızı ile çalışması bekleniyor.

samsung-galaxy-tab-5-fotografi

RAM kapasitesi 2GB olarak belirlenen cihazın yapısı da oldukça ince.8 inçlik bir ekrana sahip olan Tab 5 modelinin ağırlığı yaklaşık 338 gram.1024*768 piksel çözünürlük bizleri açıkçası biraz şaşırttı.Cihaz android 5.0 lollipop ön yüklü olarak dağıtılacak ve yanında dokunmatik kalem de bulunacak.Cihaz orta ve giriş segmente hitap edilecek gibi gözüküyor.Bunun sebebini ekrandaki çözünürlük kalitesinin biraz düşük olmasına bağlayabiliriz.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...