Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Görüntülendi !
İçindekiler
0

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Görüntülendi !

Yazar: Mert Büyük27 Şubat 2015

Lansman tarihleri yaklaştıkça telefonların hem bilgi hem de görsel anlamında sızıntılar yaşanıyor. Ve tabiki Samsung bundan nasibini almaz mı ? O da aldı ve büyük ihtimalle lansmanda göreceğimiz  S6 ve S6 Edge telefonları görselleri ortaya sızdı. 

gs6-edge-compare-1

Pocketnow’dan gelen bilgilere göre görüntüler bu şekilde. Normalde yekpare alüminyum kasa ile geleceğini düşündüğümüz bu telefonlar Samsung’un resmi yayınladığı videolarda camı çok belirtmesi üzerine arka tarafının cam olacağı sinyallerini almıştık. Ayrıca görüntülerde gördüğümüz üzere S6 Edge’ın Note Edge gibi tek taraflı değil her iki tarafınında kavisli olduğunu görüyoruz. Tabiki kenar yükseltileri biraz daha arttırılmış ve tutuş konforu bakımından da olması beklenen yere gelmiş gibi, zorlanmayacağımızı düşünüyorum .

gs6-edge-compare-2

Samsung’un lansman görsellerinde bir ipucu vardı. Bu kamera mı yoksa parmak izi sensörü mü diye merak ediyorduk. Bu görsellerle birlikte kamera olduğunu anlamış olduk. Arka kasa dizaynı da aynı Sony Xperialardaki gibi camdan üretilmiş.

Açıkcası kendi fikrimi söylersem S6 Edge çok daha albenisi var gibi gözüküyor. Ve ayrıca uygulama geliştiriciler tarafından kavisli tarafları gelişirse mükemmel bir ürün görmüş olabileceğiz. Samsung S6’nın özelliklerine sitemizden göz atabilirsiniz. MWC’den bilgileri size en hızlı şekilde aktaracağız. Bizi takip edin !

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...