Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy S6 Satı Rakamları Açıklandı !
İçindekiler
0

Samsung Galaxy S6 Satı Rakamları Açıklandı !

Yazar: Mert Büyük19 Mayıs 2015

Samsung , Galaxy S6 ile birlikte gerçekten ivme kazanmış ve herkes tarafından beğenilen telefonlara imza atmıştı. 70 Milyon barajını tahminlere göre aşması gereken telefon yaklaşık 1 Aylık sürede nasıl bir satış rakamı yarattı detaylar haberimizde ..

samsung-galaxy-s6-edge-aa-51-710x399

Galaxy S6’nın resmi kaynaklardan gelen bilgilere göre 10 Milyonluk satış barajını geçtiği belirtiliyor fakat bu son kullanıcıya ulaşan rakam mı orası henüz belli değil . Galaxy S4 27 Günde, Galaxy S5 ise 25 Günde 10 Milyon barajını aşmıştı. S6 ise 1 Ay 10 Günlük bir sürede bu rakama ulaştı yani bir yavaşlama söz konusu.

İphone 6 serisinin Note 4 satışlarını etkilemesiyle bu umutları S6’a saklayan Samsung’un bu telefonu ile birlikte İphone’a bir darbe vuracağı söyleniyordu pek öyle olmadı fakat yıl sonuna kadar 70 Milyon barajına ulaşabilir. Tabi yıl sonuna doğru İphone 6S ile beraber bu durumda da bir düşüş olabilir. 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...