İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy S6 Plus Geliyor !
İçindekiler
0

Samsung Galaxy S6 Plus Geliyor !

Yazar: Mert Büyük3 Haziran 2015

Galaxy S6 ve S6 Edge, 2015 ‘de en başarılı telefon olarak sayılıyor . 70 Milyonluk bir satış beklentisi içine giren Samsung, birazcık zor da olsa bu tahminlere gitgide yaklaşıyor. Geçen haberlerimizde 10 Milyon barajını ne kadar sürede açtığını açıklamıştık sizlere.

 

Samsung-Galaxy-S6-Edge

S6 Mini geliş haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer ise S6 Plus’ın geliyor oluşu. Detaylara gelicek olursak eğer bu sefer S6’da kullanılan Exynos 7420 yerine Qualcomm’un Snapdragon 808 işlemcisinin kullanılması gündemde , bu işlemciyi kullanan sadece LG G4 var ve performans testlerinde S810 kadar başarılı olmasada yinede başarılı bir performansı bizlere sunuyor. 5.5 İnç ekranla gelmesi gündemde olan S6 ve S6 Edge , kısacası hem Note serisi hem de S6 serisi arasında yeni bir rekabet odağı haline geleceğe benziyor. Bakalım Samsung bu işte ne kadar başarılı olabilecek ??

Tanıtıldığı zaman bütün ayrıntıları ile burada olacak. 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...