Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy S6 Mini İlemcisiyle Şaırtabilir !
İçindekiler
0

Samsung Galaxy S6 Mini İlemcisiyle Şaırtabilir !

Yazar: Mert Büyük29 Mayıs 2015

Samsung şu anda S6 serisinin satışlarından gayet memnun gözüküyor. Özellikle Qualcomm’un 64 Bit mimarisinde istenileni verememesi ve Exynos işlemcinin çok güçlü olması Samsung’u pozitif yönde etkiledi. Samsung Galaxy S6 Mini’nin de çıkması bekleniyordu zaten sürpriz olmadı fakat işlemcisi ile şaşırtacak bizleri.

form-phones

Samsung , bildiğimiz üzere S5 arka kapağı da bizlerce yara bandı olarak tabir edilen bir tasarımla çıkarak hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu sene ise çok Premium tarzda metal ve cam tarzı telefonlar çıkardı. S6 Mini’de de böyle olacaktır fakat biraz Mini serisinde işlemcilerde birazcık düşük işlemci kullanıldığı için çok düşündürüyordu. Samsung son sızıntılara göre kendi işlemcisini değil Qualcomm’un Snapdragon 808 Yongasetini kullanacak. Lg G4’le aynı işlemciye sahip olacak kısacası .

s6-mini

Böyle bir şey olursa Mini serisi olarak kral gösterilen Z3 Compact’in de çok çok ötesine geçecek. 32 GB Depolama ve 2 Gb Ram DDR4’le gelmesi beklenen telefon bakalım gönülleri fethedebilecek mi?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...