Donanım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Drone Üzerinde Çalııyor
İçindekiler
0

Samsung Drone Üzerinde Çalııyor

Yazar: Berkay Eke28 Temmuz 2015

Geçtiğimiz günlerde çeşitli ünlü firmanın yeni nesil Dronelar geliştirdiği duyulmuştu. Son gelen bilgilee göre Samsung’un da drone işine gireceği yönünde. Tek tıkla selfie çekebildiği söylenen kameralı drone üretim aşamasında.

Samsung özellikle piyasaya çıkardığı akıllı telefon,televizyon, bilgisayar gibi çeşitli teknolojik alet üretiminde bilinen bir marka. Son dönemlerde şirketin Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ı tanıtacığını biliyor ve bu telefonlar hakkında çeşitli bilgi sızıntıları alınıyordu. Şimdi ise Samsung’un bambaşka bir alanda yeni bir ürün tanıtacağı bilgisi geldi.Kameralı drone olacağı söylenen yeni cihazın Project Selfie Camera Drone kod adıyla geliştirildiği söyleniyor.

Yapılacak olan bu drone hakkında şu an için kesin ve büyük bir bilgi yok ancak Samsung firması öncelerde de akıllı saat, fitness ürünleri ve sanal gerçeklik cihazları ile piyasaya heyecan getiren bir firma olarak bilindiği için drone efsanesinin de yüksek ihtimalle doğru olduğu tahmin ediliyor.

Drone’lara şu an için ilgi pek yüksek değil ancak Samsung bu cihazı iyi bir batarya ömrü ve iyi bir çekim kalitesi olan kamerayla donatacak ve bu cihaz piyasaya çıkarsa macera tutkunları ve gezginler için yeni bir gözde olacağı düşünülüyor.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...