RollerCoaster Tycoon Kullanıma Açıldı


En popüler simülasyon oyunlarından olan RollerCoaster Tycoon Touch Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanıcılara sunuldu.

Oyun dünyasında genellikle FPS, RPG türünde oyunlar tercih edilirken simülasyon oyunları da en çok tercih edilenler arasında yerini almış durumda. En çok oynanan simülasyon oyunlarından Euro Truck Simulator, Farming Simulator ve bunların yanında bazı gemi ve uçak kullanma simülasyonu gibi oyunlar yer alırken oyun dünyasına bir de RollerCoaster Tycoon da en popüler oyunlar arasında yerini almayı başardı.

rollercoaster tycoon

Simülasyon oyunlarının sevdalıları bu denli artmışken Atari de RollerCoster Tycoon Touch adını verdiği mobil platform oyununu Android ve iOS işletim sistemleri için kullanılabilir şekilde mağazalarında sundu. Oyun tamamen ücretsiz bir oyun olup kendi zevkinize göre lunaparkınızı ve istediğiniz şekilde hız trenini yaratabilirsiniz.


Oyun için ücretsiz dedik ancak oyunu geliştirebilmek için oyun içi satın almalar mevcut. 7.49TL ile 374.99TL arasında değişen fiyatlandırma seçenekleriyle kendi lunaparkınızı daha gelişmiş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Oyunu indirmek isteyenler Android ve iOS uygulama mağazalarından oyuna ulaşabilirler.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Gören Şok Geçiriyor

Outlast 2 çok yakında bir sürede piyasaya süreye çıkacak. Oyunun videoları ve müziklerinden bahsetmiştik ama şimdi de oyunun gerçek halini sizlere anlattık. Sistem gereksinimleri için haberimizi okuyun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir