Razer , PowerBank Tanıttı !


Razer , olmadığı bir alana daha girdi ve bir PowerBank tanıttı. Bu ürünün özelliklerine detaylıca bir göz atalım.

Razer , 12800 mAh değerinde güce sahip bir Powerbank tanıttı. Bu powerbank USB Type-C uyumlu laptoplara ve 3 telefona ek batarya sağlayabilecek bir powerbank. Aynı zamanda bakıcak olursan 12.5 İnçlik Razer Blade Stealth Ultrabook’u tamamen şarj edebilecek bir Powerbank olduğunu söyleyebiliriz.

Qualcomm Quick Charge 3.0 Teknolojisine sahip olan Power Bank, uyumlu mobil cihazlara ışık hızında şarj sunacak kadar iddialı. 12,800 mAh kapasiteye sahip olduğunu söylemiştik , bütün şarj ihtiyacımızı karşılamayı hedefliyor Razer. Ayrıca ürünün Apple MacBook, Dell XPS 13 ve Asus Zenbook gibi gücünü USB-C’den alan dizüstülerle de uyumlu olduğu belirtilmekte. Power Bank akıllı cihaz tanıma özelliğine de sahip. Bu sayede ürün, takılan cihazı hızlıca tanımlayabiliyor ve uygunsa hızlı şarj teknolojisini devreye sokuyor.

335 Gram ağırlığında olan bu ürün kalınlık olarak 2.3cm . Alüminyum bir kasaya sahip ve fiyatı Razer’dan beklendiği üzere pahalı, 150 Dolar .

YAZAR: Mert Büyük

Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyorum . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyorum . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyorum. Bu yüzden mobil teknoloji kategorisinde içerikler üretmeye özen gösteriyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 8 Telefon Kılıfı Sızdırıldı!

iPhone 8 hakkında henüz çok az bir bilgi sızıntısı bulunurken cihaz için tasarlanan telefon kılıfı sızdırıldı. Detaylar haberimizde..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir