Prison Break Geri Dönüyor

Prison Break efsane haline gelen hapisten kaçma sahneleri ile tekrar geri dönüyor. Dünyayı kasıp kavuran bu çılgın dizi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı.


Uzun süredir devamının gelmesi beklenen yabancı dizi Prison Break bu akşam yeniden başlıyor. Dizinin ufak 5 dakikalık tanıtımı yayınlandı. DC’nin efsanelerinin toplandığı DC’s The Legends of Tomorrow dizisinin iki önemli başrol oyuncuları Wentworth ve Dominic Purcell, dünyanın en muhteşem dizilerinden olan Prison Break’te yeniden yeni sezon için birleşiyorlar. 4.sezonun bitiminin ardından herkesin merakla beklediği “Bu dizinin devamı gelir mi?” sorusunun cevabı bu akşam veriliyor.

PRİSON BREAK İÇİN DEVAM ETSİN DENİLDİ Mİ?

Bu akşam 8 yıllık aranın ardından Amerika’da yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin 5 dakikalık bir tanıtım fragmanı yayınladı. Dizinin son orjinal kadrosu yeniden toplanarak izleyicileri ekrana kilitleyecekler. 2005 yılında başlayan dizi 2009 yılına kadar soluksuz bir şekilde devam etti. Hatta Türkçe dublaj çalışmaları ile birlikte televizyonlarda da yayınlandı. Wentworth Miller ve Dominic Purcell’in başrollerini aldığı dizinin diğer bir önemli oyuncusu ise Sarah Wayne Calli de yer almak üzere dizinin kilit oyuncuları yeniden toplanıyor.

Dizinin 2009 yılında final yaptığı bölümde Michael yani Wentworth Miller’ın yaşattığı karakter bir patlama sonucu ölüyordu. Ancak dizinin fragmanında ölmediği açıklanıyor. Yeni sezona Yemen’in tehlikeli hapishanelerinden Ogygi Hapishanesi’nde başlanıyor. Yeni sezona oldukça iddialı giren dizi için inşallah bir 4 sezon daha devam eder diyoruz. Ve bu akşam Amerika’da 21.00’da yayınlanmasını merakla bekliyoruz.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S8 İçin Ücretsiz Oyunlar Geliyor

Samsung Galaxy S8 için muhteşem bir haber geldi. Bu modele sahip olan herkes ücretsiz olarak oyun oynama fırsatına sahip olabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir