İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Pokemon Film Oluyor
İçindekiler
0

Pokemon Film Oluyor

Yazar: Berkay Eke14 Temmuz 2016

Son günlerin en popüler konusu olan Pokemon film oluyor. Geçtiğimiz günlerde mobil platformlar için oyunu çıkan eski çizgi dizi Pokemon sinema severlerle karşı karşıya gelecek.

Game Freak tarafından ilk defa 1996 yılında video oyun şeklinde kullanıcılara sunulan pokemon kısa bir sürede 90’lı yılların çocuklarının en büyük eğlenceleri haline geldi. Çizgi film, oyun tasoları derken şimdi de film olarak ekranlara taşınıyor.

Pokemon GO adında henüz olarak kullanımda. Yalnızca bir ülkede tam sürüm şeklinde  oynanma imkanı olan oyunun çok fazla kişi tarafından tercih edilmesini gören yapımcıar harekete geçti.

Beklentilerin çok üzerinde olan oyunun sinema filminin çekileceği iddiaları gündeme geldi.

Pokemon film

Deadline’da yer alan habere göre ABD’li film şirketi Legendary Pictures Pokemon filminin haklarını elde etmek için işe koyulmuş durumda.

Şirket tarafından konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmasa da Pokemon’un yeni çıkan Pokemon GO oyunu ile birlikte tekrardan büyük bir yükselişe geçtiği çok açık birşekilde görülüyor. Burdan yola çıkarak şirketin bir sinema filmi çekeceği ifade edildi.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...