Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Playstore, GameX 2015’te oyunseverlerle buluacak
İçindekiler
0

Playstore, GameX 2015’te oyunseverlerle buluacak

Yazar: Furkan YURDAKUL18 Aralık 2015

Türk Telekom Grubu’nun dijital oyun platformu Playstore, 17-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek oyun pazarının en önemli organizasyonlarından biri olan GameX 2015’te oyunseverlerle buluşacak. Playstore’un düzenleyeceği turnuvalar, katılımcılara hem heyecanlı anlar yaşatacak, hem de hediyeler kazandıracak.

Playstore’un, GameX 2015 dijital oyun fuarına özel olarak tasarlanan standı, bol ödüllü yarışma ve oyun turnuvalarına ev sahipliği yapacak. Dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından Call of Duty Black Ops 3, Fifa 16 ve Crew Wild Hunt Edition turnuvaları, katılımcılara nefes kesici bir deneyim yaşatacak.

Turnuvaların birincileri 250 TL, ikincileri 100 TL ve üçüncüleri 50 TL’lik Playstore hediye çekleri kazanacak. Ayrıca, gerçekleştirilecek diğer etkinlikler ile tüm katılımcılara 10 TL değerinde Playstore indirim kodu dağıtılacak.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...