Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Philips Akıllı Telefon Geliyor!
İçindekiler
0

Philips Akıllı Telefon Geliyor!

Yazar: Mert Büyük7 Mayıs 2015

Philips , Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biri ve kalitelidir. Böyle bir şeye çoğu kişinin sevineceğini tahmin edebiliriz. TENAA’da görüntülenen görüntülere göre ise 3Gb Ram’e sahip, parmak izi okuyuculu ve üstün işlemciye sahip bir telefonla gümbür gümbür bir philips akıllı telefon geliyor . Philips yeni çıkaracağı telefonla bizleri etkileyecek gibi duruyor. Daha önce hiç bir Philips akıllı telefon kullanmamıştık ilk defa umarım kullanabiliriz. 

19516_large_phillips-healthcare

Philips Akıllı Telefon Geliyor!

Detaylara gelecek olursak eğer 20Mp’lik bir arka kamera ve 8 Mp’lik bir ön kamera ile geleceği söyleniyor. Üretileceği materyalin ise gerçekten kaliteli olacağı da belirtiliyor. Ayrıca 2.5 Ghz frekansında bir işlemciye sahip olacak büyük ihtimal Snapdragon 805 yani. LTE tabiki destekliyor ve 4.4.4 Android Kitkat ile geleceği bilgiler arasında. Ayrıca Lollipop’da hızlıca gelecek. Bakalım Philips akıllı telefon üreterek gönülleri fethedebilecek mi? Fiyat kesinlikle önemli olan bir unsur bu konuda. philips akıllı telefonlar acaba nasıl olacak?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...