Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Pewdiepie’ın Oyunu Geliyor!
İçindekiler
0

Pewdiepie’ın Oyunu Geliyor!

Yazar: Bahri Baran15 Nisan 2015

Ünlü Youtube rekortmeni Pewdiepie şu ana kadar bir sürü etkinlik, yarışma ve çekilişlerle karşımıza çıkmıştı.Ünlü Youtuber bize bu sefer farklı bir projesini tanıttı.

Kendi adına Outerminds tarafından geliştirilen ve kendisinin yönetiminde ilerleyen bu proje PewDiePie: Legend of the Brofist adında bir oyun.

Baş kahramanın kendisi olduğu bu oyunda Pewdiepie sevimli pugları Maya ve Edgar ile uzun bir maceraya atılıyor. Ayrıca bu macera boyunca farklı karakterler olarak oyunu tecrübe etmemiz de mümkün. Mesela Pewdiepie’ın kız arkadaşı Marzia Bisognin. Bu iki boyutlu aksiyon-macera tipindeki platform oyununda bazı yan karakterler de karşımızda olacak. Pewdiepie bu karakterlerin diğer Youtuberlar olacağından bahsetti(Örn: Markiplier, Cinnamon Toast Ken v.b).

Yapım’ın sadece İOS ve Android kanadında karşımıza çıkacağı belirtildi.Oyunla ilgili daha ayrıntılı bazı bilgileri isterseniz bir de Pewdiepie’ın ağzından dinleyin…

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...