Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
PES 2017 Barcelona Fragmanı
İçindekiler
0

PES 2017 Barcelona Fragmanı

Yazar: Berkay Eke27 Temmuz 2016

Pro Evolution Soccer oyun serisinin yeni üyesi olacak oyun PES 2017 Barcelona takımının ön planda tutulduğu bir fragman hazırlayıp yayınladı.

Bu yıl için oyun dünyası adına güzel gelişmelere sahip olmasının ardından önümüzde günlerde çıkacak olacak olan PES 2017 oyunu hakkında gelen gelişmeler futbol ve oyun severleri meraklandırmaya devam ediyor. Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek olan Gamescom oyun fuarında büyük bir beğeni toplaması beklenen Konami tarafından hazırlanan bir fragman yayınlandı.

PES 2017 Fragmanı Nasıl?

Dünyanın en iyi takımları arasında yer alan Barcelona’nın ön plana çıktığı fragmanda oyuncuların çizimlerinin başarılı olaması ve gerçekçilik konusunda daha üst düzeye gelmesi göze çarpan ilk ayrıntılardan. En büyük sektör rakibi FIFA 17 karşısında ne gibi yenilemelere sahip olacağı beklenen oyunda Barcelona’lı yıldız futbolcuların top kontrolleri ve pas verişlerinde sahip oldukları özgün özellikler iki oyun arasındaki kırılma noktasını gösteriyor.

Kalecilerin de iyileştirildiği bu oyunda önceki versiyonlarında kalecilerin sabit bir şekilde top kurtarması ya da atılmak üzere olan golü sadece izledikleri gözlenen oyunda değişiklik yapılmış. Kalecilerin fiziksel hareketleri ve sıçralamalarındaki detaylar artık daha gerçekçi durumda.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...