Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
PES 2016’nın Görüntüleri Yayınlandı!
İçindekiler
0

PES 2016’nın Görüntüleri Yayınlandı!

Yazar: Berkay Eke13 Ağustos 2015

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer 2016(PES 16)’nın yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.

FIFA ile büyük çekişme içinde olan PES futbol oyunu yılın heyecanla beklenen futbol oyunlarından biri. Pro Evolution Soccer 2016 için oldukça kaliteli ve bekleyenlerini heyecanlandıracak yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Yayınlanan görsellerde üç adet stad ve oyun içi görüntülerine yer velirmiş ve ayrıca Casillas’ı ilk kez Porto formasıyla izleyeceğiz. PES 2014 ve PES 2015 için yaşadıkları başarısızlığı kabul eden Konami ekibi yeni oyunuyla birlikçe oldukça iddialı görünüyor.

Oyunun yeni özellikleri arasında maç esnasında seçtiğiniz hava şartları değişkenlik gösterecek, gol sevinçlerini FIFA’da olduğu gibi kendiniz yönlendirip kontrol edebileceksiniz ve geliştirilen fizik motoru PES 16 ile karşımıza çıkacak.

Önceki oyunlarda bulunan eksiklikleri, bu zamana kadar PES 2016 adına yapılan açıklamalarla birlikte şimdilik tamamlamış gibi gözüken ekip, bakalım oyun çıktığında da aynı düşünceyi sağlayabilecek mi?

PES 2016 demo sürümü bugün indirilebilir olarak karşımıza çıkacak. Tam sürümü için ise 16 Eylül tarihini beklemek zorunda kalacağız.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...